Pojď hrát ragby

Proč hrát ragby?

Ragby hrají muži, ženy, chlapci a dívky po celém světě. Ragby je přitahuje pro svůj jedinečný charakter budování hodnot.

Ragby je specifickým sportem, ve kterém se uplatní hráči všech typů postav. Rychlí, vysocí, malí, silní, apod. Každá pozice v ragby vyžaduje na hráčích specifické dovednosti. V ragby se přihrává rukama, kope, skládá a bojuje o míč. To vyžaduje zapojení celého těla.

Náš sport je postaven na principech přátelství, fair-play, respektu a týmové spolupráce. Každý hráč či hráčka ví, že tyto zásady jsou důležitější než vítězství nebo prohra.

Od prvních kroků se v ragby hráči a hráčky učí základy férovosti, radosti ze hry a respektování rozhodčích a soupeřů.


Proč začít hrát ragby v ARC?

Chci hrát, co mám dělat?

  1. Přijď na trénink. Trénujeme v úterý a ve čtvrtek mládež od 18 hod. a muži od 19 hod. ve Sportovním centru Chrášťany. Případně kontaktuj jednoho z trenérů.
  2. S příspěvky si nelámej hlavu, informace k členským příspěvkům naleznete zde. Nejprve se u nás rozkoukáte, až potom řešíme placení příspěvků.

Co s sebou na trénink?


  • Na trénink na hřišti jsou vhodné kopačky a sportovní oblečení dle počasí.
  • Trénujeme i za deště. Vezměte si sportovní oblečení trenky/tepláky, tričko, bunda / mikina a ideálně kopačky.
  • U dětí nejsou povoleny kopačky s vyměnitelnými kolíky.


Sportlyzer - PŘIHLÁŠKA (odkaz)

Vše, co musíte udělat, je vyplnit PŘIHLÁŠKU (odkaz) do klubu a stáhnout si do svého telefonu hráčskou (Sportlyzer Player App) nebo rodičovskou (Sportlyzer Parent App) aplikaci buď z App Storu nebo Play Storu (podle toho, jaký telefon používáte).

Pak jen otevřete aplikaci a vložíte do ní svou emailovou adresu, na kterou Sportlyzer pošle ověřovací email. Tento email otevřete ve svém telefonu, klikněte na nabízený odkaz a vaše aplikace je připravena k použití.

Hráčská i rodičovská aplikace obsahuje: tréninkový kalendář, možnost potvrzovat účast hráče na trénincích nebo zápasech, údaje o dosavadní účasti, kontakty na trenéry a možnost upravovat kontaktní údaje hráče.

PŘIHLÁŠKA (odkaz)