Turnaj U12 A na Spartě 05/2023 (12.RT)

30.05.2023 U12

Zatímco jeden tým reprezentoval barvy AMMORu na našem turnaji, s druhým týmem jsme jeli na Spartu. Čekaly nás dva zápasy ve formátu 2x12 minut, jako soupeřem v prvním zápase byla Tatra. Celý zápas měl jeden scénář. Tatra byla rychlejší u míče, důslednější v čištění, naše obrana při delším tlaku ztrácela formaci. Naši se snažili, ve skládání se zlepšili, většina položení bylo po křídlech jako důsledek přečíslení.
Druhým soupeřem byl tým z Říčan. Zápas začal stejně jako ten první a poločas se nesl i ve stejném duchu. V poločase druhém došlo ke zlepšení v čištění a většímu důrazu ve skrumážích, což alespoň opticky srovnalo hru, ale ke kýženému skórování z naší strany nedošlo.
Ani v jednom zápase se nám nepodařilo úspěšně dosáhnout pětkoviště soupeřů. Oba týmy na tom kvalitativně byly výborně, herně nás převyšovaly, zatímco naši hráči působili od začátku ospale a bez energie, možná i kvůli sobotnímu programu. I přes vysoké prohry není důvod tuto zkušenost brát jako ostudnou, oba týmy patří kvalitativně k tomu nejlepšímu v dané kategorii a ukázaly nám na čem zapracovat.