Turnaj U12 Chrášťany 05/2023 (12.RT)

Turnaj U12 Chrášťany 05/2023 (12.RT)

28.05.2023 U12


V neděli 28.května jsme měli možnost pořádat turnaj série RT pro kategorii U12. Konkrétně pro oranžovou skupinu, která zahrnuje výkonnostní skupiny B a C. Počasí bylo takřka ideální, slunečno, vymetená obloha a teplota příjemná.
Zástupci ARC v hráčských dresech byli jen dva, takže jich bylo výrazně méně než pořadatelů a trenérů účastnících se tohoto turnaje. Důvodem je zapojení většiny našich svěřenců do turnaje kategorie A na Spartě. Naši dva hrdinní zástupci Míla Havelka a Eric Jamie tedy tradičně hájili barvy AMMORu.
Do prvního zápasu jsme nastupovali dobře namotivovaní a se Slávií jsme hráli velmi vyrovnaně, čemuž odpovídal i výsledek, kde činil rozdíl jednu pětku v náš neprospěch.
Druhý zápas proti Olympu byl z našeho pohledu o poznání ospalejší, zvláště začátek první půle a zývěr druhé. Soupeř nebyl individuálně o mnoho lepší, nicméně hodně jsme zaostávali takticky. Dávali jsme soupeři příliš prostoru a ten toho s chutí využíval. Stručně, pozdě a se zuby po výkopu, daleko při běžné hře.
Náš poslední soupeř Babicemi byl herně trochu jinde. Padlo hodně pětek do našeho pětkoviště, bohužel nám se nepovedlo dát jedinou a to i zásluhou chyby v poslední fázi, kdy dvakrát vypadla šiška hráči v pětkovišti. Tu si určitě naši borci zasloužili, protože srdnatě bojovali, nicméně soupeř byl velmi kvalitní a vysokými příděly bodů obdarovávali i další tými v naší skupině.
Při předávání skladkostí byly vidět jen radostné tváře bez ohledu na výsledky a atmosféra byla přátelská, takže to vypadalo, že hráči si turnaj užili a to je asi to nejdůležitější.

Kategorie