PROTI BUDĚJOVICÍM DOMA BEZ BODU

09.04.2019 Muži

Náš tým vyšel bodově naprázdno v domácím zápase proti týmu Českých Budějovic. V první půli naši hrál vyrovnanou partii a zůstávali bodově na dostřel. První půle skončila 10:17. V druhé půli však po zraněních a únavě, jenž dolehla na naše borce víc, než na soupeře, se obraz hry změnil ve prospěch Budějovic. Nejvíce to bylo znát ve standartních situacích a sládkách. Naši, ale nesložili zbraně úplně a v druhé půli položili jednu pětku. K bodu tak chyběla už jen jediná položená pětka, na kterou se již dosáhnout nepodařilo. Skóre se tedy zastavilo na 17:43 ve prospěch Budějovic. Pro náš tým je z tohoto zápasu hlavně důležitý úspěšný start dvou nováčků Pavla Mišoveho a Thibaulta Fourcade. V pořadí druhý dápas za ARC si připsaly i posily Tomáš Novotný, Jan Homola, Jan Chaloupka a Tomáš Kertis.