DALŠÍ KOLO DĚTSKÝCH TURNAJŮ PROBĚHLO

DALŠÍ KOLO DĚTSKÝCH TURNAJŮ PROBĚHLO

23.09.2019 U10 U12 U6 U8

Naše nábory rozrostlá rodina se účastnila několika turnajů v okolí. U8 a U6 se představili na Slavii pod vedením zkušeného trenéra Alberta. Zástupci kategorie U10 zazářili v omezeném počtu na turnaji v Rakovníku, kde 4 krát vyhráli a 2 krát remizovali pod vedením Martina a Standy a naši neohrožení borci z kategorie U12 bojovali na Pragovce pod taktovkou Vítka.
 
Trenéři U10 chválili bojovnost a týmovou spolupráci svých svěřenců.
Trenér U12 popsal výkon svých borců takto:
Naši hráči z U12 se dnes představili v barvách hned tří týmů. Dopoledne doplnili Michal H., Michal S., Prokop a Vilda týmy Kralup a Plzně a tužili tak přátelskou spolupráci v AMMOR duchu. Potěšující bylo, že kluci byli nejen posily početní, ale s poctivým nasazením se zapojovali do hry. Až bych s trochou lítosti řekl, že jako posily hráli s větším nadšením i radostí než ve vlastních barvách.
V odpolední skupině, již ve fialové, předvedli naši hráči nadstandardní výkon v prvním zápase proti domácím, přestože hráli v oslabení (úsměvná příhoda - jeden z hráčů bloudil na vyhlášení dopoledních skupin a my si všimli až v poslední minutě) hráli jako tým, skládali, předváděli povedené přihrávky a zaslouženě zvítězili. Druhé utkání, s Tatrou, bylo z naší strany v ospalém duchu, kluci jako by ztratili chuť hrát, neběhali, neskládali a nebýt několika individuálních akcí, byla by prohra kapitální. Závěrečný zápas s Říčany začal v podobně ostudném duchu a až v druhé půli se zklamání přetavilo v až zuřivost. Srovnat stav se sice ve zbývajícím čase nepodařilo, ale divokou, silovou hrou získali kluci dvakrát překvapivé body v rychlém sledu v poslední minutě. Za to že nevzdali prohranou hru a naopak začali otáčet situaci ve svůj prospěch si vysloužili uznání říčanského trenéra.
Třetí turnaj podzimní části potvrzuje, že patříme do B, ovšem v naší hře stále neumíme zúročit dobu po kterou se ragby věnujeme. Výkon je rozkolísaný, opakujeme základní, především individuální chyby a rozpačitě přešlapujeme na hraně týmového hraní. Jednotliví hráči za to pak platí vyčerpávajícím hraním za ostatní a všichni dohromady zklamáním namísto radosti z dobré hry.

Kategorie