Úvodní stránka» Novinky

Novinky

 
 • 12. 04. 19Ohlédnutí za jarními turnaji

  Naše týmy v kategoriích U8, U10 a U12 nechyběly na všech turnajích, kterých se mohli účastnit. V neděli 31.3.2019 v kategorii U8 se představil náš výběr na Slávii, kde byl zároveň i turnaj U6. Svěřenci Martina Jandejska v kategorii U10 ve skupině B2 dokonce zazářili a vyhráli všechny zápasy turnaje v Rakovníku. Tým U12 reprezentoval naše barvy v Říčanech. V sobotu 6.4. byl na programu mezinárodní turnaj Pyrf, kde se nehraje ve skupinách rozdělených podle předchozí výkonnosti, ale rozdělení je náhodné. Po počátečních problémech se sestavením týmu o dostatečném počtu hráčů, zejména v kategoriích U8 a U10, se vše vyřešilo a naši malí hráči si mohli užít turnaje na Pragovce (U8), na Tatře (U10) a v Petrovicích (U12). Fotografie z turnajů, pro které počasí bylo takřka ideální jsou dostupné v naší fotogalerii ZDE
  U10Rak

   

   

   
 • 09. 04. 19Proti Budějovicím doma bez bodu

  Náš tým vyšel bodově naprázdno v domácím zápase proti týmu Českých Budějovic. V první půli naši hrál vyrovnanou partii a zůstávali bodově na dostřel. První půle skončila 10:17. V druhé půli však po zraněních a únavě, jenž dolehla na naše borce víc, než na soupeře, se obraz hry změnil ve prospěch Budějovic. Nejvíce to bylo znát ve standartních situacích a sládkách. Naši, ale nesložili zbraně úplně a v druhé půli položili jednu pětku. K bodu tak chyběla už jen jediná položená pětka, na kterou se již dosáhnout nepodařilo. Skóre se tedy zastavilo na 17:43 ve prospěch Budějovic. Pro náš tým je z tohoto zápasu hlavně důležitý úspěšný start dvou nováčků Pavla Mišoveho a Thibaulta Fourcade. V pořadí druhý dápas za ARC si připsaly i posily Tomáš Novotný, Jan Homola, Jan Chaloupka a Tomáš Kertis.

   
 • 02. 04. 19Náš tým předvedl v Havířově slibný výkon

  I přes houževnatý a sympatický výkon na hřišti papírově silného Havířova náš tým na vítězství nedosáhl. Nicméně svého soupeře značně zaskočil, položil čtyři pětky, prohrál rozdílem menším než 7 bodů a tudíž si odváží z horké Havířovské půdy 2 body.

  Domácí byli vývojem utkání překvapeni, zejména v druhé půli, kdy již nepočítali s přílišným odporem Iuridiky. Ten se však i přes tři zranění (Janda, Mak, Zachariev) a nutnost dohrávat ve 14 lidech nepoložil a v závěru sahal po vítězství. Při poslední akci zápasu v dvaadvacítce soupeře se naneštěstí naši hráči dopustili chyby a zápas skončil těsným vítězstvím Havířova 32:26, tedy o jednu pětku s konverzí. Hráči Iuridiky předvedli nesmírně bojovný výkon, disciplínu v obraně, spolupráci v útočení a týmového ducha. Tým Havířova uhájil své vedení díky většímu množství zkušených hráčů, dobře nacvičeným překopům a celkově širšímu kádru. První pětky v prvním zápase za Iuridiku dosáhl po týmové spolupráci přes celou délku hřiště Honza Chaloupka, další pětky dávali Lukáš Vobruba, Jan Zelenka a Ivo Šíf.

  Sestava Iuridiky:

  Janda, Lubas, Homola, Šíf, Novotný, Kašpárek, Mak, Zelenka, Novák, Ouředník, Juna, Vobruba, Venclů, Chaloupka, Zachariev, střídající: Houdek, Kertis

   
 • 29. 03. 19Pozvánka na dubnový domácí turnaj

  Srdečně Vás zveme na domácí turnaj kategorií U8 a U10, který se bude konat 14.4.2019 na domácí půdě v Chrášťanech od 10:00.

   

  letak

   
 • 25. 03. 19Březnový turnaj ve Zbuzanech 2019

  Naše dětské týmy se účastnily posledního vnitřního turnaje sezony 2018/2019 ve Zbuzanské hale. Celkově podle hodnocení trenérů převládala spokojenost s účastí a předvedeným výkonem a vysloužili si jejich pochvaly. Podle slov trenéra kategorie U8 Monstra, došlo po vlažném začátku k zlepšení, zvýšení důrazu a zkvalitnění obrany, zejména skládek . S výkonem svých svěřenců byl spokojený, i když bude do budoucna potřeba zapracovat na zapojení do hry více hráčů, než jen ty nejvýraznější. V kategogorii U10 trenér Martin ocenil pár ukázkových akcí a celkovou předvedenou hru. U kategorie U12B trenér Vítek vyjádřil uznání pro aplikování nacvičených akcí jako je košík a kříž v turnajovém prostředí. Vyzdvihl také nebývalou aktivitu Vaška K v zápasech. Nezbývá než poděkovat všem hráčům a (hlavně) trenérům za účast a těšit se na začátek sezony pod otevřeným nebem.

  photo1
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
   
 • 25. 03. 19Trénujeme opět na hřišti

  Jaro je tady a s ním i přesun tréninků z haly na travnatý pažit na planině Chrášťanské. Po týmu mužů, který se již do Chrášťan přesunul tři týdny nazpátek, okusí nyní vůni čerstvého Chrášťanského vzduchu i děti z našeho týmu. Tréninky dětí začínají tradičně v 18h každé úterý a čtvrtek. Doufáme, že už se těšíte na první vyběhnutí na náš trávník a možnost konečně zatrénovat se skládkami a na širokém prostoru.
  chrastany
   
 • 15. 02. 19Změna termínu posledního turnaje ve Zbuzanech

  Pozor z důvodů změny ze strany pořadatelů se mění termín posledního Zbuzanského turnaje z 9.3.2019 na 23.3.2019. Přehled všech termínů najdete na našem webu: http://www.arc-rugby.cz/…/nadchazej…/turnaje-deti-2018-2019/
  nebo: http://www.arc-rugby.cz/cz/nadchazejici-udalosti/

   
 • 12. 02. 19Únorový turnaj ve Zbuzanech

  Naše týmy se představili na dalším zbuzanském turnaji v kategoriích U8, U10 a U12. Navíc dalšího hráče jsme zapojili prostřednictvím jiného týmu i do kategorie U6. V kategorii U8 byli naši zástupci promíseni s týmem Kralup, tak aby ti zkušenější z obou týmů nastoupili v kategorii B a nováčci šli sbírat zkušenosti do céčka.

   

  zbuzany02_2019_a

  V kategorii U10 jsme postavili vlastní tým o 5-ti hráčích, nicméně Kuba bohužel díky zdravotním komplikacím odehrál pouze první zápas a na zbylé zápasy jsme si museli vždy vypůjčit hráče z jiného týmu. V kategorii U12 jsme do bojů vyslali dva týmy. Jeden do kategorie C a druhý do kategorie B.

  zbuzany02_2019_2

  Účasti našich i ostatních výběrů byli sice v průměru slabší, díky únorovým výjezdům za lyžováním do hor, nicméně potěšující je, že se do hry dostali hráči, kteří zápasovou atmosféru ještě neokusili, nebo okusili jen párkrát.

  zbuzany02_2019_2

  Všem zúčastněným patří samozřejmě díky za účast a nezbývá, než se těšit na další turnaj.

  Odkaz na galerii.

   

   
 • 25. 01. 19U12 do nového roku v nových dresech

  Kategorie U12 má možnost v novém roce (2019) hrát v nových dresech, které mají stejné barevné rozložení jako domácí dresy mužského A týmu. Liší se ale pochopitelně velikostí a také zvětšeným logem našeho týmu. Díky tomuto logu je příslušnost hráče nesoucího dres k týmu jednoznačná. Poděkování za nové dresy patří našemu bývalému hráči a dlouholetému podporovateli Kamilovi Košinovi, který pro nové dresy poskytl finanční sponzorský dar. Všichni doufáme, že se klukům dresy udělají radost, přinesou jim štěstí a podpoří hrdost příslušnosti k týmu a ragbyové kultuře.

   
 • 13. 01. 19Lednový Turnaj ve Zbuzanech (2019)

   Po novém roce se opět rozjela vlna dětských turnajů ve Zbuzanech. Další strana knihy Zbuzanských turnajů byla napsána v sobotu 12.1.. V moderní hale s umělou trávou s gumovou drtí se konal další dětský turnaj. Náš tým dodal do kategorie U8 jeden tým do skupiny B, do U10 taktéž jeden tým do skupiny B a do U12 dokonce 2 týmy do skupin B a C. Pro U8 jsme měli půjčenou jednu posilu z Kralup, abychom mohli využít možnosti střídání. Doufáme, že si turnaj všichni účastníci užili a příště dorazí společně s dalšími, kteří protentokrát chyběli.

  Zbuzany01_2019

   
Celkem záznamů: 210
 
 
Omezit:
 
 
 
 
Klikněte pro více informací...

Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...