Úvodní stránka» Novinky

Novinky

 
 • 15. 02. 19Změna termínu posledního turnaje ve Zbuzanech

  Pozor z důvodů změny ze strany pořadatelů se mění termín posledního Zbuzanského turnaje z 9.3.2019 na 23.3.2019. Přehled všech termínů najdete na našem webu: http://www.arc-rugby.cz/…/nadchazej…/turnaje-deti-2018-2019/
  nebo: http://www.arc-rugby.cz/cz/nadchazejici-udalosti/

   
 • 12. 02. 19Únorový turnaj ve Zbuzanech

  Naše týmy se představili na dalším zbuzanském turnaji v kategoriích U8, U10 a U12. Navíc dalšího hráče jsme zapojili prostřednictvím jiného týmu i do kategorie U6. V kategorii U8 byli naši zástupci promíseni s týmem Kralup, tak aby ti zkušenější z obou týmů nastoupili v kategorii B a nováčci šli sbírat zkušenosti do céčka.

   

  zbuzany02_2019_a

  V kategorii U10 jsme postavili vlastní tým o 5-ti hráčích, nicméně Kuba bohužel díky zdravotním komplikacím odehrál pouze první zápas a na zbylé zápasy jsme si museli vždy vypůjčit hráče z jiného týmu. V kategorii U12 jsme do bojů vyslali dva týmy. Jeden do kategorie C a druhý do kategorie B.

  zbuzany02_2019_2

  Účasti našich i ostatních výběrů byli sice v průměru slabší, díky únorovým výjezdům za lyžováním do hor, nicméně potěšující je, že se do hry dostali hráči, kteří zápasovou atmosféru ještě neokusili, nebo okusili jen párkrát.

  zbuzany02_2019_2

  Všem zúčastněným patří samozřejmě díky za účast a nezbývá, než se těšit na další turnaj.

  Odkaz na galerii.

   

   
 • 25. 01. 19U12 do nového roku v nových dresech

  Kategorie U12 má možnost v novém roce (2019) hrát v nových dresech, které mají stejné barevné rozložení jako domácí dresy mužského A týmu. Liší se ale pochopitelně velikostí a také zvětšeným logem našeho týmu. Díky tomuto logu je příslušnost hráče nesoucího dres k týmu jednoznačná. Poděkování za nové dresy patří našemu bývalému hráči a dlouholetému podporovateli Kamilovi Košinovi, který pro nové dresy poskytl finanční sponzorský dar. Všichni doufáme, že se klukům dresy udělají radost, přinesou jim štěstí a podpoří hrdost příslušnosti k týmu a ragbyové kultuře.

   
 • 13. 01. 19Lednový Turnaj ve Zbuzanech (2019)

   Po novém roce se opět rozjela vlna dětských turnajů ve Zbuzanech. Další strana knihy Zbuzanských turnajů byla napsána v sobotu 12.1.. V moderní hale s umělou trávou s gumovou drtí se konal další dětský turnaj. Náš tým dodal do kategorie U8 jeden tým do skupiny B, do U10 taktéž jeden tým do skupiny B a do U12 dokonce 2 týmy do skupin B a C. Pro U8 jsme měli půjčenou jednu posilu z Kralup, abychom mohli využít možnosti střídání. Doufáme, že si turnaj všichni účastníci užili a příště dorazí společně s dalšími, kteří protentokrát chyběli.

  Zbuzany01_2019

   
 • 02. 01. 19Tréninky v novém roce startují naplno

  Tímto čtvrtkem (2.1.2018) se znovu rozjíždí tréninková mašinérie pro naše drahé ratolesti. Opět se radostně setkáme v hale v Chýni, kde náplň tréninků bude obdobná té v minulém roce. Začátek je klasicky v 18:00. V pátek se pak budeme moci těšit na atletickou přípravu v Řepích na ovále Základní Školy Jana Wericha taktéž v 18:00. Tyto tréninky jsou otevřeny i pro zástupce týmu mužů. Budeme se těšit.

   

   
 • 23. 12. 18Krásné svátky a vše nejlepší do roku 2019

  Za pár dní budeme mít za sebou další rok po kterém zbudou jen vzpomínky a možná v případě ragbistů i nějaký ten šrám na tělě. Při ohlédnutí za vývojem v dětských kategoriích, jej můžeme zakončit s vánočním spokojeným úsměvem ve tváři. Podařilo se nám rozvinout a stabilizovat trenérský tým a zavést systém komunikace a organizace. Za toto patří velký dík všem zůčastněným trenérům, zvláště pak Honzovi, Vítkovi a Martinovi, kteří organizaci a přípravám obětovali opravdu hodně času. Dík patří i všem dobrovolníkům, jenž pro klub připravili, zajistili, nebo zorganizovali cokoli přínosného.

  alber

  Povzbudivou zprávou také je, že se nám podařilo uspořádat pár akcí mimo ragby hlavně pro děti, ale někdy také se zapojením jejich rodičů, což je nepochybně důležitou součástí pro vytvoření komunity, která je pro ragby tak typická. Proto bych tímto chtěl jménem klubu ARC Iuricica Praha poděkovat všem členům, kteří pomáhají tuto jedinečnou komunitu vytvářet pro zábavu ve svém volném čase. V dalším roce před námi leží výzva v podobě trénování kategorie U14, do které doroste v roce 2019 větší množství hráčů, než tomu bylo v předchozích letech a bude tak možné mít v této kategorii vlastní tým. Věříme, že v příštím roce bude ragby a náš tým jedním z Vašich důležitých součástí života, že Vám bude přinášet radost a že se nám podaří množství členů ještě více rozšířit.

  PF2019

  S přáním co nejklidnějších Vánoc a co nejméně klidných Silvestrovských oslav, díky všem.

  Váš ARC Iuridica Praha

   
 • 13. 12. 18Ragbisti z Iuridiky řádili na trampolínách

  Vypravili jsme se s naší ragbyovou mládeží do Jump areny na Zličíně a pořádně jsme se tam rozhoupali. Někteří z nás působili, jako kdyby byli na trampolínách denně.

   

  Účast byla hojná, za což patří uznání všem zůčastněným, díky tomu jsme mohli Jump arenu pronajmout pouze pro náš tým. Není také překvapením, že si všichni skákání na trampolínách užili včetně trenérů, kteří v aréně působili jako důstojný a odpovědný dozor :). Nezbývá, než se těšit na další z akcí, která je vhodným doplněním ragbyové přípravy a je důležitá také z hlediska utužení týmového ducha.

   
 • 04. 12. 18Mikulášská besídka

  Sešli jsme se v Chrášťanech u příležitosti blížícího-se svátku svatého Mikuláše v naší klubovně v Chrášťanech. Přítomní byli trenéři, rodiče a hlavně jejich ratolesti, které po  provedení umělecké vložky, nebo prokázání nabytých vědomostí o rugby obdrželi balíček se sladkostmi a bramborou.
  Díky patří všem zůčastněným, kteří se podíleli na přípravách této akci, ať už to bylo topení, příprava občerstvení a balíčků, nebo úklid. V průběhu besídky bylo možné se občerstvit nápoji a dobrotami připravených dobrovolníky (spíše dobrovolnicemi) a Mikulášskou atmosféru navozovali odvážní jedinci, kteří se nebáli uvolnit otěže své kreativity v přípravě masek.
   
 • 02. 12. 18Atletika na Řepích je stále populárnější

   

  Atletika na Řepích nabírá na popularitě jak u dětí tak u jejich rodičů. Tento pátek 30.11.2018 se přidalo i pár hráčů z A týmu. Na ZŠ Jana Wericha v Praze 6 Řepích se konal již druhý trénink atletické přípravy v rámci zimní přípravy. atl1 Tréninky jsou vedeny zkušenými trenéry zaměřenými na rychlostní a vytrvalostní přípravu. Pro utužení klubové komunity jsme se rozhodli do atletických příprav zahrnout děti, rodiče a hráče mužů dohromady, jelikož tréninky jsou bezkontaktní.

  atl2

  Atmosféra i přes mrazivé počasí byla velmi pozitivní.

  atl3

  Atletické tréninky budou pokračovat i nadále v průběhu prosince.

   
 • 02. 12. 18Poslední letošní turnaj ve Zbuzanech - U12

  Na posledním letošním turnaji jsme se utkali s týmem z Kralup, Petrovic, se Slavií a Tatrou. Klukům se dařilo a letošní nováčci ukázali svůj potenciál. Tahounem týmu byl v obraně Vašek Vodrážka a v útočení David Brodský. Neztratili se však ani ostatní. Chvílemi byly vidět pěkné přihrávky a celkově příjemně překvapila souhra týmu. Dvakrát se pekně prosadil Hříbek. Přes zimu musíme ještě zapracovat na skládkách, aby se do nich kluci ohýbali a na porozumění pravidel, aby nestáli a nehráli z ofsajdu.
  Sestava ARC: Václav V., Tonda, Jirka, Hříbek, Ríša, David, Michal a na poslední zápas i Martin z U10

   
Celkem záznamů: 194
 
 
Omezit:
 
 
 
 

Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...