Úvodní stránka» Novinky

Novinky

 
 • 16. 04. 19Zápas s Petrovicemi přeložen

  Zápas s Petrovicemi přeložen 28.4.2019, protože předchozí termín vycházel na Velikonoční svátky.

   
 • 16. 04. 19U10 Na turnaji v Plzni

  Naši zástupci kategorie U10 se tentokráte vydali reprezentovat ARC do Plzně. Přes značnou nepřízeň počasí předvedli naši borci pěknou kolektivní hru dle trenéra Standy. Zápasy byly vyrovnané a mohli jsme být svědky týmových okamžiků, kdy hráči namísto položení vlastní pětky několikrát nahráli ostatním, kteří ještě pětky nedosáhli. Celková bilance ARC na Plzeňském turnaji je 4 výhry 1 prohra a 1 remíza. 

  Odkaz na stránku s fotogaleriemi ZDE

  U10Plzen
   
 • 15. 04. 19Turnaj U12 v Kralupech

  Kategorie U12 se tento víkend zúčastnila regionálního turnaje v Kralupech. Přes chladné a deštivé počasí naši borci nastoupili do celkem čtyř utkání v prostřední výkonnostní skupině B. I přes počáteční bojovné nasazení se bohužel příliš nedařilo a radost z vítězství se tentokrát nedostavila. Pořád nás trápí skládky, přihrávky a podpora při útočné fázi. Ve skupině B rovněž zaostáváme fyzicky, a to jak silově, tak rychlostně. V této kategorii, kde již nelze spoléhat jen na individuální výkony jednotlivců, je zapotřebí zapracovat také na kolektivním pojetí hry a zlepšit spolupráci v tomto ohledu. Nezbývá tedy než tvrdě a pilně trénovat, neboť jen s chutí do hry, která hráčům nechybí, vítězství sama nepřijdou. Snad to bude na příštím turnaji lepší. Pochvalu za předvedenou hru a nasazení si zaslouží David Brodský, který jakožto stále nováček patřil k nejlepším hráčům týmu.

   
 • 15. 04. 19Domácí turnaj U8 byl i se sněhovou nadílkou

  ARC Iuridica opět po čase pořádala domácí turnaj dětí. Tentokráte se jednalo o kategorie U6 a U8. V kategorii U6 se bojovalo ve dvou skupinách po 6ti týmech, rozdělených podle předešlých výsledků na A a B. Kategorie U8 měla podobné rozdělení, ale měla skupiny 3. Supina A 6 týmů, skupina B 7 týmů a skupina C také 7 týmů, Dohromady tedy 32 družstev, což je poměrně vysoká koncentrace drobotiny na našem skromném hřišťátku.

  Počasí ve kterém se hrálo si už jen stěží lze představit nepříznivější, oblačno, déšť a chvíli i sníh turnaj účastníkům opravdu nezpříjemnily. Chyběla snad už jen vichřice, nebo tornádo.

  Hlavní organizační práce ležela na bedrech Alberta, jemuž pomáhali trenéři Michal (gril a pískání) a Martin (trenér našeho výběru U8), ovšem turnaj by nebylo možné zvládnout bez statečné podpory rodičů jako zapisovatelů, organizátorů a dalších pomocníků zejména pak dvou maminek našich svěřenců, jenž se obětavě postarali o občerstvení na baru s veškerým zásobováním. V neposlední řadě je potřeba zmínit výpomoc hráčů kategorie U14 a U12. Dva z nich Ondra Kubík a Babják Matouš si dokonce zkusili roli rozhodčího. Všem, kteří se účastnili organizace patří velký dík.

  Speciální poděkování patří ještě Michalovi Jandečkovi za výrobu medailí s logem klubu Iuridica. Děti při předání byly nadšené, jelikož zpracování medailí se opravdu povedlo.

  Náš výběr U8 se představil ve skupině B, ve které jasně dominoval. Důvodem byla pravděpodobně sestava, ve které nechyběly žádné opory této kategorie. Pokud by se náš tým v kategorii U8 sešel pokaždé v této sestavě, bylo by vhodné jej posunout do kategorie A

  Na závěr, jestě jednou díky všem a snad budeme mít při příštím domácím turnaji větší štěstí na počasí.

  Odkaz na rozšířenou fotogalerii ZDE
   
 • 12. 04. 19Ohlédnutí za jarními turnaji

  Naše týmy v kategoriích U8, U10 a U12 nechyběly na všech turnajích, kterých se mohli účastnit. V neděli 31.3.2019 v kategorii U8 se představil náš výběr na Slávii, kde byl zároveň i turnaj U6. Svěřenci Martina Jandejska v kategorii U10 ve skupině B2 dokonce zazářili a vyhráli všechny zápasy turnaje v Rakovníku. Tým U12 reprezentoval naše barvy v Říčanech. V sobotu 6.4. byl na programu mezinárodní turnaj Pyrf, kde se nehraje ve skupinách rozdělených podle předchozí výkonnosti, ale rozdělení je náhodné. Po počátečních problémech se sestavením týmu o dostatečném počtu hráčů, zejména v kategoriích U8 a U10, se vše vyřešilo a naši malí hráči si mohli užít turnaje na Pragovce (U8), na Tatře (U10) a v Petrovicích (U12). Fotografie z turnajů, pro které počasí bylo takřka ideální jsou dostupné v naší fotogalerii ZDE
  U10Rak

   

   

   
 • 09. 04. 19Proti Budějovicím doma bez bodu

  Náš tým vyšel bodově naprázdno v domácím zápase proti týmu Českých Budějovic. V první půli naši hrál vyrovnanou partii a zůstávali bodově na dostřel. První půle skončila 10:17. V druhé půli však po zraněních a únavě, jenž dolehla na naše borce víc, než na soupeře, se obraz hry změnil ve prospěch Budějovic. Nejvíce to bylo znát ve standartních situacích a sládkách. Naši, ale nesložili zbraně úplně a v druhé půli položili jednu pětku. K bodu tak chyběla už jen jediná položená pětka, na kterou se již dosáhnout nepodařilo. Skóre se tedy zastavilo na 17:43 ve prospěch Budějovic. Pro náš tým je z tohoto zápasu hlavně důležitý úspěšný start dvou nováčků Pavla Mišoveho a Thibaulta Fourcade. V pořadí druhý dápas za ARC si připsaly i posily Tomáš Novotný, Jan Homola, Jan Chaloupka a Tomáš Kertis.

   
 • 02. 04. 19Náš tým předvedl v Havířově slibný výkon

  I přes houževnatý a sympatický výkon na hřišti papírově silného Havířova náš tým na vítězství nedosáhl. Nicméně svého soupeře značně zaskočil, položil čtyři pětky, prohrál rozdílem menším než 7 bodů a tudíž si odváží z horké Havířovské půdy 2 body.

  Domácí byli vývojem utkání překvapeni, zejména v druhé půli, kdy již nepočítali s přílišným odporem Iuridiky. Ten se však i přes tři zranění (Janda, Mak, Zachariev) a nutnost dohrávat ve 14 lidech nepoložil a v závěru sahal po vítězství. Při poslední akci zápasu v dvaadvacítce soupeře se naneštěstí naši hráči dopustili chyby a zápas skončil těsným vítězstvím Havířova 32:26, tedy o jednu pětku s konverzí. Hráči Iuridiky předvedli nesmírně bojovný výkon, disciplínu v obraně, spolupráci v útočení a týmového ducha. Tým Havířova uhájil své vedení díky většímu množství zkušených hráčů, dobře nacvičeným překopům a celkově širšímu kádru. První pětky v prvním zápase za Iuridiku dosáhl po týmové spolupráci přes celou délku hřiště Honza Chaloupka, další pětky dávali Lukáš Vobruba, Jan Zelenka a Ivo Šíf.

  Sestava Iuridiky:

  Janda, Lubas, Homola, Šíf, Novotný, Kašpárek, Mak, Zelenka, Novák, Ouředník, Juna, Vobruba, Venclů, Chaloupka, Zachariev, střídající: Houdek, Kertis

   
 • 29. 03. 19Pozvánka na dubnový domácí turnaj

  Srdečně Vás zveme na domácí turnaj kategorií U8 a U10, který se bude konat 14.4.2019 na domácí půdě v Chrášťanech od 10:00.

   

  letak

   
 • 25. 03. 19Březnový turnaj ve Zbuzanech 2019

  Naše dětské týmy se účastnily posledního vnitřního turnaje sezony 2018/2019 ve Zbuzanské hale. Celkově podle hodnocení trenérů převládala spokojenost s účastí a předvedeným výkonem a vysloužili si jejich pochvaly. Podle slov trenéra kategorie U8 Monstra, došlo po vlažném začátku k zlepšení, zvýšení důrazu a zkvalitnění obrany, zejména skládek . S výkonem svých svěřenců byl spokojený, i když bude do budoucna potřeba zapracovat na zapojení do hry více hráčů, než jen ty nejvýraznější. V kategogorii U10 trenér Martin ocenil pár ukázkových akcí a celkovou předvedenou hru. U kategorie U12B trenér Vítek vyjádřil uznání pro aplikování nacvičených akcí jako je košík a kříž v turnajovém prostředí. Vyzdvihl také nebývalou aktivitu Vaška K v zápasech. Nezbývá než poděkovat všem hráčům a (hlavně) trenérům za účast a těšit se na začátek sezony pod otevřeným nebem.

  photo1
  photo
  photo
  photo
  photo
  photo
   
 • 25. 03. 19Trénujeme opět na hřišti

  Jaro je tady a s ním i přesun tréninků z haly na travnatý pažit na planině Chrášťanské. Po týmu mužů, který se již do Chrášťan přesunul tři týdny nazpátek, okusí nyní vůni čerstvého Chrášťanského vzduchu i děti z našeho týmu. Tréninky dětí začínají tradičně v 18h každé úterý a čtvrtek. Doufáme, že už se těšíte na první vyběhnutí na náš trávník a možnost konečně zatrénovat se skládkami a na širokém prostoru.
  chrastany
   
Celkem záznamů: 194
 
 
Omezit:
 
 
 
 

Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...