Úvodní stránka» Novinky» Domácí turnaj U8 byl i se sněhovou nadílkou

15. 04. 19 - Domácí turnaj U8 byl i se sněhovou nadílkou

ARC Iuridica opět po čase pořádala domácí turnaj dětí. Tentokráte se jednalo o kategorie U6 a U8. V kategorii U6 se bojovalo ve dvou skupinách po 6ti týmech, rozdělených podle předešlých výsledků na A a B. Kategorie U8 měla podobné rozdělení, ale měla skupiny 3. Supina A 6 týmů, skupina B 7 týmů a skupina C také 7 týmů, Dohromady tedy 32 družstev, což je poměrně vysoká koncentrace drobotiny na našem skromném hřišťátku.

Počasí ve kterém se hrálo si už jen stěží lze představit nepříznivější, oblačno, déšť a chvíli i sníh turnaj účastníkům opravdu nezpříjemnily. Chyběla snad už jen vichřice, nebo tornádo.

Hlavní organizační práce ležela na bedrech Alberta, jemuž pomáhali trenéři Michal (gril a pískání) a Martin (trenér našeho výběru U8), ovšem turnaj by nebylo možné zvládnout bez statečné podpory rodičů jako zapisovatelů, organizátorů a dalších pomocníků zejména pak dvou maminek našich svěřenců, jenž se obětavě postarali o občerstvení na baru s veškerým zásobováním. V neposlední řadě je potřeba zmínit výpomoc hráčů kategorie U14 a U12. Dva z nich Ondra Kubík a Babják Matouš si dokonce zkusili roli rozhodčího. Všem, kteří se účastnili organizace patří velký dík.

Speciální poděkování patří ještě Michalovi Jandečkovi za výrobu medailí s logem klubu Iuridica. Děti při předání byly nadšené, jelikož zpracování medailí se opravdu povedlo.

Náš výběr U8 se představil ve skupině B, ve které jasně dominoval. Důvodem byla pravděpodobně sestava, ve které nechyběly žádné opory této kategorie. Pokud by se náš tým v kategorii U8 sešel pokaždé v této sestavě, bylo by vhodné jej posunout do kategorie A

Na závěr, jestě jednou díky všem a snad budeme mít při příštím domácím turnaji větší štěstí na počasí.

Odkaz na rozšířenou fotogalerii ZDE
 

Novinky z klubu

 
  • 16. 04. 19

    Zápas s Petrovicemi přeložen

    Zápas s Petrovicemi přeložen 28.4.2019, protože předchozí termín vycházel na Velikonoční svátky.

  • 16. 04. 19

    U10 Na turnaji v Plzni

    Naši zástupci kategorie U10 se tentokráte vydali reprezentovat ARC do Plzně.

Další novinky...
 

Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...