Úvodní stránka» Novinky» Turnaje o víkendu 3.-4.11.2018

05. 11. 18 - Turnaje o víkendu 3.-4.11.2018

Turnaj U12 - Tatra (4.11.2018)

Dnešní den byl pro U12 ARC Iuridica výjimečný. Poprvé jsme si mohli dovolit sestavit dva týmy, kde jsme do kategorie C vyslali naše nováčky a zkušenější hráče s příležitostí převzít větší díl zodpovědnosti za dění na v hřišti a do kategorie B šel kdo zbyl ;) Naše týmy se ve svých kategoriích nejen že neztratily, ale odehrály zápasy způsobem, jaký jsme v této sezóně u našich U12 ještě neviděli. Hra se líbila rodičům, trenérům a hlavně věřím i těm nejdůležitějším - našim hráčům.
Tým C doháněl nezkušenost nadšením a naprosto nás překvapil jak plnohodnotným protivníkem byl všem našim soupeřům. Za spoustu chyb mohla neznalost pravidel, ale to nelze klukům, kteří se k ragby dostali až v letošním roce vyčítat, naopak je to úkol pro nás s pravidly je lépe seznámit. Bylo skvělé vidět, jak se kluci (a dívčí posila) bez váhání vrhali do bojů o míč, zřejmě se ještě od "mazáků" nenakazili opatrnou leností. Všechny zápasy byly vyrovnané, dvě prohry nám morálku nepokazily a tři výhry jistě povzbudí i do budoucna.
Tým B pak překvapil snad ještě víc, báli jsme se poprázdninového standardu, ale kluci se snad domluvili a předvedli nám, že když chtějí, hrát umí. Rozhodně to neznamená, že by jsme měli krizi za sebou. Naše bolístky jsou stále stejné a stále zřetelné - téměř neskládáme (soupeře je lepší zkusit obejmout), nejdeme si pro balón (proč, když mi ho soupeř přinese) a když už balón máme tak ho nepřihrajeme (balón milujeme a o lásku se nedělíme) ovšem a to bylo podstatné, na tomto turnaji bylo pár světlých výjimek z předchozích nešvarů a díky tomu tým B nenašel soupeře a poslední venkovní turnaj odehrál neporažen. Dlužno říct, že na výsledku měla lví podíl posila z domácího týmu, tedy máme na čem pracovat, abychom příště hráli s přehledem i bez posil.
Na závěr dne o venkovní sezóny jsme se šli ještě vyřádili na juniorpaintball. A ejhle, kluci spolu začali mluvit a spolupracovat proti dospělému týmu rodičů. Zdá se, že profláklé korporátní teambuildingy mají něco do sebe a my z těch našich kluků tu partu nakonec uděláme .. co podnikneme příště?

V sekci fotogalerie jsou fotky z turnaje i paintballu.

Turnaj U10 - Říčany (4.11.2018)

Naši stateční bojovníci se představili v Říčanech s jednou posilou z cizího týmu. Vedlo se jim nadmíru dobře a dostalo se jim i pochvaly od doprovázejících trenérů Ondry Hanáka, Martina Jandejska a Standy Wágnera. Podle jejich slov kluci hráli opravdu pěkně a bylo znát značné zlepšení oproti předchozímu turnaji Pyrf na Tatře. Až na drobné administrativní nedorozumění proběhl turnaj bez komplikací. Výsledky byly následující: U 10 se Slavií 1:2 s Budějovicemi 2:2, s Říčany 4:0, s Pragou 2:1.

 

Novinky z klubu

 
Další novinky...
 
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...