Úvodní stránka» Novinky» Naše áčko porazilo doma RC Šumavu Nýrsko 41:12

09. 10. 18 - Naše áčko porazilo doma RC Šumavu Nýrsko 41:12

Naši borci dokázali v nedělním zápase s RC Šumavou Nýrsko zvítězit. Z počátku se podařilo týmu ze Šumavy naše borce uzamknout na jejich polovině a většinu času doslova bušili do naší obrany. Náš tým neměl míč v rukou moc často a pokud ano, tak ho buďto ztratil a nebo naopak položil z přímočaré akce pětku. Při tomto vývoji se projevila převaha zkušeností na naší straně. V prvním poločase jsme položili třikrát, přičemž pětky vypadali podobně, rychlý úder po chybě soupeře. Soupeř naopak bodoval po vytrvalé zákopové válce a soustavném postupu. Nutno říci, že hráči Nýrska měli váhovou převahu a jejich zástupci po individuální stránce byli velmi dobře připravení a že na jejich straně přijela plná střídačka, zatímco Iuridica měla k dispozici pouze jednoho náhradníka, jenž si ve věku čtyřiceti let debutoval na ragbyovém pažitu v ligovém zápase, Luďu Šebeoka. V druhé polovině i přes přicházející únavu našich hrdinů a četným střídáním hráčů Nýrska, se ještě více projevila převaha zkušeností a naši hráči ještě několikrát položili. Tlak šumavských hráčů v druhé půli značně polevil a hra se odehrávala spíše ve středu a na polovině Nýrska. Jednou pětkou po individuální akci svého extrémně rychlého zadáka navýšili počet bodů na konečných 12, více jim ale náš tým nedovoli. Výsledek tedy byl 41:12 v náš prospěch a je důležité a potěšující, že se z našeho týmu nikdo nezranil, nicméně alarmujícím faktem zůstává nedostatek hráčů pro nadcházející zápasy i celkově.

U10 a Nýrsko

viedo ARC Nýrsko

 

Novinky z klubu

 
Další novinky...
 
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...