Úvodní stránka» Novinky» PYRF U10 - 8.4.2017

18. 04. 17 - PYRF U10 - 8.4.2017

 

Na letošním jarním turnaji PYRF, který se konal dne 8.4.2017 na hřišti Tatry Smíchov, nastoupili i naši malí borci z U10, kteří se na tomto stále rostoucím mezinárodním turnaji poprvé prezentovali na podzim 2016.

 

Jarní části PYRF se v kategorii U10 zúčastnilo 30 týmů a zastoupení bylo mezinárodní (přijely např. týmy z Německa, Litvy a Lotyšska). Přičemž je potřeba také zmínit, že každý klub většinou stavěl po jednom týmu, byť jejich členská základna je daleko širší a lze tak konstatovat, že na tento turnaj postavili výběry svých hráčů.  

 

 

 

Vedle samostatného týmu ARC se naši kluci podíleli na doplnění týmu Tatry Barbariens a týmu Pirátů, který vznikl namísto týmu Ostravy, jež se kvůli rozsáhlé marodce na poslední chvíli z turnaje omluvil a bylo tak potřeba zaplnit mezeru v turnajovém pavouku. Za tuto nezištnou činnost patří klukům, jež nastoupili v řadách těchto týmů velký dík.

 

Hráči ARC do turnaje nastoupili odhodlaní a s touhou si zápasy co nejvíce užít a pobavit se. Rovněž ale i zlepšit umístění oproti podzimní části. Tehdy totiž skončili 23. z celkových 24 účastníků a zaplatili tak daň nováčka poté, co na začátku sezóny 2016/2017 přestoupili z kategorie U8 do U10.

 

 

 

Tuto výzvu se jim povedlo celkem dobře naplnit, jelikož i vlivem série těsných proher skončili jako 15. To je určitě potěšující výsledek ukazující na dílčí zlepšení, důkazem čehož může být i výsledek 1:3, jež v základní skupině uhráli s týmem Tatry Smíchov, pozdějším vítězem turnaje. Aby však mohli pomýšlet na vyšší příčky, musí vytrvat v tréninku a zapracovat zejména na dvou zásadních věcech – podpoře při útočení a organizaci obranného bloku, včetně individuálních skládek. V ostatních asketech hry jsou vidět pozitivní pokroky. Klukům tedy děkujeme za předvedené výkony a dosažený výsledek a těšíme se na další jejich turnaje a zápasy.

 

 

Děkujeme za podporu rovněž všem fanouškům a rodičům a také pořadatelům PYRF za skvěle připravený turnaj.

 

 

Novinky z klubu

 
Další novinky...
 
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...