Úvodní stránka» Novinky

Novinky

 
 • 16. 05. 19Náš tým zvítězil v Nýrsku

  Tým ARC Iuridica odváží z Šumavy těsnou výhru 29:34, kde porazil tým RC Šumava Nýrsko. Připsal si tak další body v této sezoně.

   
 • 16. 05. 19Pozvánka na domácí utkání s Přeloučí

  pozvanka

   
 • 05. 05. 19Tým ARC prohrál v Brně Bystrci

  V pátém zápase jarní části sezóny dnes podlehl tým mužů dobře hrající domácímu týmu Brno Bystrc 48:12. Další komplikací z tohoto zápasu jsou zranění dvou hráčů Michala Juny a Lukáše Vobruby. Všechny dosavadní výsledky z jarní části sezóny jsou k dispozice ZDE.

   
 • 04. 05. 19Tým mužů hraje zítra v Brně

  Tým mužů ARC Iuridica hraje zítra v Brně Bystrci. Výkop je naplánován na 14:30. Držíme palce.

   
 • 04. 05. 19Naše děti zazářily na turnaji v Lipsku

  Týmy dětských kategorií se účastnily turnaje v Lipsku. Dokázali jsme na tamějším turnaji nasadit týmy v kategoriích U8, U10, U12, U14. Nutno říci, že naši borci, i přes značnou nepřízeň počasí, hájili barvy ARC více než statečně a v kategorích U8 a U12 se jim podařila získat první místa. Děkujeme všem za účast a podporu.
   
 • 29. 04. 19Domácí klání s Petrovicemi skončilo výhrou

  Tým ARC si připsal první výhru v letošní sezóně, když doma zdolal po urputném boji tým RK Petrovice nejnižším možným rozdílem 34:33. Celý zápas byl přetahovanou o skóre, s tvrdou hrou a se zákroky na hranici pravidel a někdy i za ní. Náš tým 4 pětky a proto mu náleží bonusový bod, Petrovice mají bonusové body 2 za položení pěti pětek a prohru nízkým rozdílem (menší než 7 bodů). Iuridica zaostávala za svým soupeřem opět ve standardních situacích, zejména v mlýnech, při nichž nezáviděníhodnou pozici měla naše australská mlýnovka Jan Novák. Zvládnul to však výborně. Naopak náš tým vynikal bojovností a častými průniky obranou soupeře, zejména hráči Zachariev, Ouředník, Šíf a Nogué. Dařily se i konverze a trestné kopy, padl i jedne drop goal ze hry (Ouředník). Pár minut před koncem zápasu se v krátkém časovém rozmezí vyrojilo hned několik přestupků a oplácení, za které rozhodčí udělil dvě žluté karty týmu Petrovic. Nicméně zdaleka nejhoší byl zákrok, kdy jeden z hráčů hostů při čelním střetu udeřil úmyslně loktem do obličeje bránícího Honzu Chaloupku. Ten následkem toho musel vystřídat. Vyšetření po zápase odhalilo zlomenou očnici a frakturu na lícní dutině. Nezbývá, než doufat, že se dotyčný hráč nad svým následným chováním zamyslí, jelikož úmyslným zákrokem vyřadil hráče z dalšího účinkování v letošní sezoně. Zranění má pochopitelně i přesah do běžného života.
  IU_Pet
   
 • 29. 04. 19Děti z ARC se účastnily běhu Rocki race

  Naši zástupci dětských kategorií se účastnili běhu Rocki race v Hostivicích, což je venkovní běh, při kterém závodníci musí překonat nejrůznější překážky. Za dokončení dostal každý z účastníků medaili. Více o Rocki race ZDE
   
 • 24. 04. 19Pozvánka na zápas s RK Petrovice

  Srdečně Vás zveme na nedělní zápas (28.4.2019) do Chrášťan, kde se naše mužstvo střetne s týmem RK Petrovice. Výkop je plánován na 14:00.

  IUvsPet

   
 • 16. 04. 19Zápas s Petrovicemi přeložen

  Zápas s Petrovicemi přeložen 28.4.2019, protože předchozí termín vycházel na Velikonoční svátky.

   
 • 16. 04. 19U10 Na turnaji v Plzni

  Naši zástupci kategorie U10 se tentokráte vydali reprezentovat ARC do Plzně. Přes značnou nepřízeň počasí předvedli naši borci pěknou kolektivní hru dle trenéra Standy. Zápasy byly vyrovnané a mohli jsme být svědky týmových okamžiků, kdy hráči namísto položení vlastní pětky několikrát nahráli ostatním, kteří ještě pětky nedosáhli. Celková bilance ARC na Plzeňském turnaji je 4 výhry 1 prohra a 1 remíza. 

  Odkaz na stránku s fotogaleriemi ZDE

  U10Plzen
   
Celkem záznamů: 202
 
 
Omezit:
 
 
 
 

Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...