Úvodní stránka» Novinky

Novinky

 
 • 20. 08. 19Chystáme se na nábory

  Letak
   
 • 19. 08. 19 

  Tak máme za sebou další soustředění na Albeři, tentokrát s rekordní účastí 25 dětí a celkem 9 trenérů. Absolvovali jsme s dětmi 8 tréninků ragby, 7 výběhů, 1 táborák a 2 výlety. První byl na Landštejn a druhý obsahoval prohlídku katakomb v Klášteře a exkurzi do bunkrů z období mobilizace. Počasí nebylo sice ideální, v noci byla vcelku zima a občas spadlo i pár kapek, ale mohlo být i horší. Děkujeme všem účastníkům a doufáme, že si soustředění užili a že budou na získané zážitky dlouho vzpomínat.
   
 • 28. 06. 19Zakončení jarní části sezony mládeže

  Včera 25.6. jsme společně zakončili jarní sezonu naší mládeže. Namísto tréninku se děti vyřádily při bitvách s vodními pistolemi, na vodní skluzavce a při hrátkách v zorbingových koulích. Při těchto radovánkách málokdo zůstal suchý a to včetně trenérů a rodičů. V zorbingových koulích se dá dělat spoustu věcí, naše děti si během jejich zapůjčení vyzkoušely závod přes hřiště s možností odrážení soupeřů a obdržení sprchy od ostatních na které koule nevyzbyly a posléze si v koulích zahráli fotbal. Dovádění a zábavy bylo v tento den tedy dostatek. Děti si ze stran trenérů jednotlivých kategorií vyslechly hodnocení uplynulé sezony protkané pochchvalami nejsvědomitějších borců, nebo borců, kteří zaznamenali největší herní a výkonsotní posun. K občerstvení přinesli rodiče dětí různé potraviny a nápoje, za což jim patří dík. Na závěr pak děkujeme všem zůčastněným za uplynulou jarní sezonu a těšíme se na Albeř a podzimní část.

   

   
 • 25. 06. 19Pozvánka na zakončení jarní sezony dětí

  Drazí členové, podporovatelé a přátelé. Dnes (25.6.2019) proběhne v čase tradičního tréninku dětí (18h) zakončení jarní sezony mládeže. Pro účastníky jsou připraveny zajímavé kratochvíle jako je bitva s vodními pistolemi, skluzavka a podobně. Dále se zde odehraje ocenění nejvýraznějších zástupců jednotlivých kategorií. Upozorňujeme jen, že z bezpečnostních důvodů již nebude možné využívat prostory klubovny. Těšíme se na Vás.

   
 • 17. 06. 19Výprava za adoptovanou sovou do ZOO

  Dobrovolní zástupci ARC se o uplynulém víkendu vydali do pražské ZOO navštívit sovu, kterou náš tým adoptoval. I přes nepřízeň počasí se skupinka hráčů, trenérů a rodičů vydala do pražské zoologické zahrady, kde převzala certifikát o adopci sovy. Výběr druhu k adopci probíhal prostřednictvím hlasování na internetu. Tímto přejeme za ARC hodně zdraví a síly všem sovám.
  zoo
   
 • 09. 06. 19Havran Cup 2019

  Hrstka dětí z ARC se účastnila turnaje Havran Cup. Tato tradiční akce pořádaná za překrásného počasí v Kralupech je typická namícháním hráčů z různých klubů do výběrů představujících nejlepší národní týmy na planetě. Akce je každoročně velmi oblíbená a navštěvovaná. Škoda jen slabé účasti z naší strany. Z našich zastupců dorazili Vojta Houba, Honza Kubík, Erik Smola, Martin Jandejsek, Martin Brodský a Kuba Wagner. Zůčastněným děkujeme a doufáme, že si turnaj užili.
   
 • 26. 05. 19Náš tým podlehl doma Přelouči

  Tým ARC Iuridica odehrál poslední utkání jarní části soutěže proti prvnímu týmu tabulky RC Přelouč. Náš tým je v závěrečné fázi sezóny sužován rozsáhlou marodkou, což bylo zřetelné i na počtu hráčů nastupujících do zápasu. Začínali jsme se zcela prázdnou střídačkou, nicméně v průběhu zápasu doplnil tým Ian Weekes a počet háčů nastoupivších v zápase se zastavil na čísle 16. S několika nováčky v základní sestavě předvedli naši borci bojovný výkon, podařilo se jim položit více než 4 pětky a výsledek 71:26 zcela neodpovídá rozložení sil na hřišti a je pro náš tým až příliš krutý. Přelouč měla herně navrch a těžila z našich chyb v obraně a ze zkušenosti svých hráčů, ale hráči Iuridiky prokázali několika podařenými akcemi, že jsou s nimi schopní hrát, zaúročit a položit pětky. Oproti předchozím zápasům došlo ke zlepšení v mlýnech, naopak auty nebyly nejjistější. Pětky soupeře pak nejvíce padaly po průnicích na křídlech. I přes vysoký rozdíl ve skóre vypadala předvedená hra zajímavě a rozhodně se za ní nemusíme stydět.
   
 • 26. 05. 19Dorost ARC se vypravil na AMMOR

  Naše dětské kategorie U10 (doplněná o jednu U8), U12 a jeden zástupce U14 se vypravily do Rakovníka na akci s názvem AMMOR, která si klade za cíl rozvoj malých ragbyových týmů. Událost se skládala ze sobotního tréninku zaměřeného na hru v prostoru anedělního turnaje, kde byli hráči rozděleni nikoliv podle klubové příslušnosti, nýbrž podle volby kapitánů na místě. V turnaji tohoto typu je důležitá vyrovnanost utkání, takže pokud se jeden z týmů začne výrazněji bodově vzdalovat soupeři, rozhodčí by měl nejvýraznějšího hráče lepšího týmu vyměnit za nejméně výrazného hráče horšího týmu. V turnaji se také klade důraz na plynulost hry a malé předhůzky, ofsajdíčky a autíky se nepískají. Pro naše hráče i trenéry to byla zajímavá zkušenost, vyzkoušet si trénovat pot taktovkou Karla Ševčíka, který celou akci vedl a organizoval. Děkujeme tedy Karlovi a všem, kteří si udělali čas a doufáme, že jim účast přispěla k jejich ragbyovému rozvoji a stmelení kolektivu při společne stráveném víkendu.
   
 • 16. 05. 19Náš tým zvítězil v Nýrsku

  Tým ARC Iuridica odváží z Šumavy těsnou výhru 29:34, kde porazil tým RC Šumava Nýrsko. Připsal si tak další body v této sezoně.

   
 • 16. 05. 19Pozvánka na domácí utkání s Přeloučí

  pozvanka

   
Celkem záznamů: 210
 
 
Omezit:
 
 
 
 
Klikněte pro více informací...

Klikněte pro více informací...
Klikněte pro více informací...